Test ADSL

Test ADSL / Speedtest

Con il nostro tool potrete misurare subito e gratuitamente la velocità del vostro collegamento internet e ADSL.


(c) speedtest-italy.com - Test ADSL

هشت بهشت-۱ - دنیا زاییده افکار شماست.زندگی مثل یک جادۀ بلند و طـــولانــی است

بخش هایی از جادۀ زندگی، جذابند و دلفریب.

یادم باشد … جاده ها برای رفتن ساخته شدن نه ماندن. جاده ها برای گذارند نه قرار.

دانلود کنید
هنگامی که پاهای خسته ام به من اجازه راه رفتن نمی دهند دستانت را به من بده ... همانگونه که در کودکی اولین گامهایت را به کمک من برداشتی.....

دانلود کنید


مشکلاتم یکی یکی پیش چشمم، در مغزم رژه می‌رفتند. حال خوشی نداشتم. سر دلم باز شد. شروع کردم گله و شکایت از خودم و دیگران و روزگار ...

دانلود کنید


صبح یک روز تعطیل سوار اتوبوس شدم. تقریباً یک سوم اتوبوس پر شده بود. بیشتر مردم آرام نشسته بودند و یا سرشان به چیزی گرم بود و درمجموع فضایی سرشار از آرامش و سکوتی دلپذیر برقرار بود.

دانلود کنید
استادی از شاگردانش پرسید: چرا وقتی مردم خشمگین هستند ، صدایشان را بلند می‌کنند و با وجود اینکه طرف مقابل کنارشان قرار دارد، سرهم داد می‌کشند؟

دانلود کنیدمردی مقابل گل فروشی ایستاد. او می خواست دسته گلی برای مادرش که 200 کیلومتر دور از آن جا بود سفارش دهد تا برایش ارسال شود .

دانلود کنید


یکی از مردان دهکده دوستانش را برای صرف ناهار به باغ بزرگ خود دعوت کرده بود. این مرد دارای زن و فرزندان و نوه های زیادی بود. میزی بزرگ وسط باغ برپا شده بود و روی آن انواع غذاها و میوه ها قرار داشت.

دانلود کنید

مادرم پس از گذراندن یک روز سخت و طولانی شامِ پدرم را جلوی او گذاشت؛ یک بشقاب تخم مرغ، سوسیس و بیسکویت های بی نهایت سوخته! منتظر شدم که ببینم آیا کسی متوجه شده است!
دانلود نسخه فارسی
دانلود نسخه انگلیسی

 


بدجوری بهش شک کرده بودم؛ دیده بودم وقتی که همه می‌خوابن یه دفتری رو برمی داره و یه چیزهایی توش می‌نویسه، کنجکاوی‌ام هر روز داشت بیشتر و بیشتر می‌شد...

دانلود کنید